חיפוש באתר:  


 

דבר יו"ר ועד העובדים לעובד החדש
דף הבית >> דבר יו"ר ועד העובדים לעובד החדש
דבר ועד העובדים

עובד/ת יקר/ה

ברכות עם כניסתך לעבודה ברשות לשיקום האסיר.

לרשות לשיקום האסיר ישנו ועד עובדים ככתוב בחוק חופש ההתארגנות ובהתאם לתקנות ההסתדרות ובכפיפות לה. ככלל, תפקידו של ועד העובדים הנו לפעול בעניינים הקשורים בתנאי העבודה של כל עובד (ברמה האינדיבידואלית) ושל כל העובדים במקום העבודה (ברמה הקיבוצית), לטפל בנושאי פרט ולתרום לקידום רווחת העובדים, בכפוף למרות ולסמכויות של ארגון העובדים

עובדי רש"א הינם מגוונים בתפקידיהם, והכשרתם המקצועית ומייצגים את החברה הישראלית על רבדיה. מטרות ועד העובדים הם  להוות גב לכל העובדים, לייצג, לסנגר ולעמוד על הזכויות שלנו. חברי וועד העובדים נבחרים אחת ל 3 שנים. כל עובד יכול להגיש מועמדתו.

עובד רש"א המרגיש פגיעה בזכויותיו בכל נושא כמו שכר, שעות עבודה, מערכות יחסים בעבודה מוזמן להתקשר, להתייעץ ולאפשר לנו לנסות לסייע לו להרגיש בטוח ומוגן.  חשוב לנו לציין כי ועד העובדים מתנהל בשיתוף פעולה מלא, בחברות ובכבוד עם הנהלת רש"א, ואנו מקבלים גיבוי וקול להשמיע את טענותינו בכל נושא. ועד העובדים עושה את מירב המאמצים לשמור על אווירה נעימה, במקביל לעמידה איתנה על זכויות העובדים.

כידוע, ועד העובדים לוקח חלק במכרזי כוח אדם.. כשותפים במכרזים אנו סבורים כי רש"א מגייסת לשורותיה את הטובים ביותר, ולפיכך אנו מאמינים שנבחרת בזכות היכולות והכישורים הגבוהים שלך ומקווים שבעזרת הדרכה המקצועית תוכל לבטא אותם, להתפתח ולצמוח.

לצורך פעילות וועד העובדים, נעשית גבייה באמצעות השכר להסתדרות וכן לוועד.

אנחנו כאן, עבורך, בכל שאלה, נכונים למענה אישי ומאמינים בהצלחתך.

הוועד מונה 3 חברים : אנבל מליקסון, אביגיל מולגן, שי טייטלבום.

בברכה

וועד העובדים


 

רחוב כנפי נשרים 24, ירושלים, ת.ד 34131
טלפון: 2775* שלוחה 1 או 02-5420700 פקס: 02-6527269                                                                                       
       

מייל: rcall@pra.gov.il