חיפוש באתר:  


 

הודעה בדבר כוונה לקבלת פטור ממכרז-התקשרות עם ספק יחיד עוזי ביטון תיאטרון ופיתוח כישורים
דף הבית  >>   >>  הודעה בדבר כוונה לקבלת פטור ממכרז-התקשרות עם ספק יחיד עוזי ביטון תיאטרון ופיתוח כישורים


1. הרשות לשיקום האסיר (להלן: "הרשות") מודיעה בזאת על כוונתה להתקשר בפטור ממכרז עם ספק יחיד עוזי ביטון תיאטרון ופיתוח כישורים מספר עוסק 024905382 לשם בנייה והעלאת מופעים בהוסטלים של הרשות לשיקום האסיר, וזאת לאחר שנעשו פניות אל מספר גופים לשם קבלת השרות אך אין ביכולתם לספק שרות זה ,ולמיטב ידיעתנו אין גורמים נוספים מלבד הספק האמור היכולים לספק שרות זה".

2. לספק עוזי ביטון ניסיון מוכח של מעל שני עשורים במספר תחומים שונים מדסיפלינות שונות, תוך שימת דגש על פיתוח שיטות עבודה ייחודיות, שדרך שילוב הדיסיפלינות, מגיעות להעצמה אישיותית בתחומים שונים. מדובר במספר תחומי ידע שרק החיבור ביניהם, יכול להביא את הידע הנדרש, על מנת לבצע פרויקט זה וזאת בסטנדרטים הגבוהים שהגדיר לענין, צוות הרשות לשיקום האסיר.

3. הספק עוזי ביטון הנו שחקן, במאי, מחזאי ובעל ידע נרחב בכל תחומי התיאטרון, יתרה מזאת הוא מכיל את הטווח הגדול שבין המקצועיות הנדרשת באולמות ענק, לצד ידע לעבודה במקומות קטנים ואינטימיים, כמו במקרה הזה בו יעלו המופעים בהוסטלים ומקומות שאינם תיאטרון.
בנוסף- הספק עוזי ביטון הוא מסטר בתחום הקומדיה דלארטה, מלמד ומנחה וגם מופיע שנים רבות בתחום. בשנים האחרונות הקים עוזי יחד עם מנהלת חינוך ירושלים, את מרכז כיתקטיקה. מרכז סימולציה חינוכי, המפעיל השתלמויות שונות בתחום החינוך והטיפול, תוך שילוב של הנחיה מקצועית ותרגול של המורים והמטפלים, מול שחקנים, דרך סימולציות מסביבת העבודה שלהם. המרכז מפעיל בכל שנה אלפי אנשי צוות מכל תחומי החינוך וזוכה להצלחה מוכחת בשיפור יכולות של הצוותים. כמו כן פיתח עוזי מספר סדנאות יישומיות לארגונים שונים ביניהם מג"ב, צה"ל וכוחות הבטחון.

4. . הודעה זאת מתפרסמת ברבים באתר האינטרנט של הרשות בהתאם להוראות סעיף 3א(ב) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג- 1993 (להלן: "התקנות")
5. כל אדם / גוף / מוסד הסבור כי קיים ספק אחר המסוגל לספק לרשות את השירותים רשאי לפנות לרשות לשיקום האסיר, בטלפון 02-5420701 בתוך 14 ימים ממועד פרסום הודעה זאת , ולהודיע בכתב כי קיים ספק אחר המסוגל לספק את השירותים.

 

רחוב כנפי נשרים 24, ירושלים, ת.ד 34131
טלפון: 2775* שלוחה 1 או 02-5420700 פקס: 02-6527269                                                                                       
       

מייל: rcall@pra.gov.il